Skup Lodówek

Jest to bardzo poważne forum do bardzo poważnych rozmów. -[Właścicielka/Gałgan]LOL_Lux_x3

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-12-19 14:40:55

LOL_Lux_x3
[Właścicielka/Córka Iris]
Windows 7Chrome 47.0.2526.106

Święta z Creepypastami <3

http://samequizy.pl/spedz-swieta-z-creepypastami/

Genialny quiz!!!!

Mój wynik:
Tą osobą był Slednerman!
"Dla mnie? Dziękuję bardzo, dziecko". Otworzył prezent. Była w nim książka. Slender wziął ją do rąk. "Mam nadzieję, że jej Pan nie czytał..." - powiedziałaś. "Nie martw się, nie czytałem jej. Jest nowa?". "Tak! To najnowsza książka tego autora! Jest moim ulubionym pisarzem!". "W takim razie przeczytam z wielką chęcią. Jeśli chcesz, mogę pokazać Ci kilka interesujących książek godnych polecenia" - zaproponował. "Oczywiście!" - powiedziałaś, po czym Slender złapał Cię za ramię i przeteleportował Was do jego biblioteki. Spędziliście resztę nocy razem czytając książki. Poszliście się też przejść w dwójkę na spacer do lasu.


Jeśli znalazłeś/aś tą wiadomość to wiedz że masz moje błogosławieństwo.... huju XDD
                        ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                                                                             ᴜɢʜʜʜʜʜʜ

                        ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

a9eb9b7cccde652dcb06466b96dd0520.jpg

Offline

#2 2015-12-19 17:15:21

xKajzerGaming007
[PvPMaster]
Windows 7Firefox 43.0

Odp: Święta z Creepypastami <3

Tą osobą był Jeff!
"Ohoho, dla mnie?". Otworzył paczkę. Był w niej nóż z wygrawerowanym imieniem. Obejrzał go z każdej strony. "No, widać znasz się na tym. Będzie idealnie przechodził przez ciało! Dziękuję, [Twoje Imię]!" - skomplementował Cię. "Chcesz go wypróbować?" - zapytał. "Na kim?". "W pokoju mam coś, co się nada" - odpowiedział. Chwycił Cię za rękę i zaprowadził do swojego pokoju. Spędziliście resztę nocy razem rzucając nożami w różne rzeczy.
Udostępnij swój wynik znajomym na Facebooku

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot